חילופי זוגות - 4 דברים שכדאי לקחת בחשבון

10-01-2017
חילופי זוגות - 4 דברים שכדאי לקחת בחשבון

הרגע הגיע. החלטתם לעשות את הצעד הבא ולצאת לדייט ראשון עם זוג סווינגרס שפגשתם באתר, כדי לבחון אפשרות לחילופי זוגות. שניכם נרגשים מאוד לקראת המפגש, ועשרות שאלות ותהיות חולפות לכם בראש: מה נלבש לדייט? איפה ניפגש? מה נעשה אם הזוג השני לא ימצא חן בעינינו? ואם כן תהיה כימיה בינינו - לאן נלך? אלינו או אליהם?

כולם נוטים להילחץ לפני דייט ראשון, בטח ובטח אם זה דייט ראשון למטרת חילופי זוגות. רוב הסיכויים הם שיהיה לכם מפגש מוצלח, אבל אם אתם רוצים לנסות להוריד מעט את מפלס החששות לפני הדייט הגדול, הנה כמה נקודות למחשבה שכדאי לקחת בחשבון לפני הדייט הראשון בתחום חילופי הזוגות.

מה ללבוש?

זו שאלה שמטרידה בדרך כלל את הצלע הנשי במפגש. איך מתלבשים למפגש חילופי זוגות? האם להתלבש סקסי? חשוף? או להתלבש כרגיל? ובכן, כמו דייט ראשון "רגיל" - חשוב להתלבש יפה לכבוד האירוע ולבוא נקיים ומסודרים. מבחינת הלבוש - חשוב שתרגישי טוב עם מה שאת לובשת, וכמובן שלהתלבש סקסי עוזר להיכנס לאווירה, אבל חשוב לשמור על מראה מושך ולא לגלוש לגבולות המראה הזול. כך למשל - לא לחשוף גם רגליים וגם חזה. לבחור לחשוף משהו אחד ולהשאיר מקום לדמיון. כך גם לגבי איפור - לא להתאפר באופן מוגזם וכבד, לדבוק באיפור שמחמיא לנו ומדגיש חלק אחד בפנים שנרצה להדגיש כמו עיניים או שפתיים. אנחנו רוצים שהזוג השני יימשך אלינו אבל שגם יכיר אותנו קודם כבני אדם.

לקבוע כללי יסוד

חשוב שאתם כבני זוג תשבו אחד עם השני לפני הפגישה ותחליטו על כמה כללי יסוד. למשל: עד איפה שניכם תהיו מוכנים ללכת? האם תרגישו בנוח לצפות בבן הזוג שלכם מקיים יחסי מין עם פרטנר אחר? או שתעדיפו להתפצל לחדרים נפרדים? או שאולי תחליטו שהפגישה הראשונה לא תכלול חילופי זוגות אלא תהיה יותר פגישת הכרות, שלא תכלול סקס, והמקסימום שלה יגיע למזמוזים קלים.

שניכם צריכים להחליט מראש מהם הגבולות שלכם כדי שתוכלו להגיע רגועים למפגש, תהנו ממנו ולא תרגישו אחר כך שעשיתם משהו שלא הייתם מוכנים אליו.

אצלנו או אצלכם?

החלטה חשובה נוספת שכדאי לחשוב עליה מראש היא זו: במידה והדייט יהיה מוצלח - האם תרצו להמשיך יחד עם הזוג השני למקום מפגש אינטימי יותר? ואם כן - האם תרצו ללכת אליהם או שהם יבואו אליכם לדירה? זו החלטה לא פשוטה שתצטרכו לבצע בזמן אמת, אבל מוטב לבוא קצת מוכנים. יהיה עליכם להחליט בזמן קצר האם אתם בוטחים מספיק בבני הזוג שמולכם, מספיק כדי ללכת איתם לדירה שלהם או להביא אותם לבית שלכם, ובכך גם לחשוף את מקום המגורים שלכם. אם רוצים להקל על העניינים בנושא זה אפשר פשוט להחליט שבפגישה הראשונה, אם יש כימיה ורוצים להמשיך הלאה, הולכים למקום ניטרלי כמו בית מלון. בסף הפגישה תוכלו להחליט מה יקרה בפגישה הבאה.

לבחור מילת בטחון

אמצעי זהירות נוסף שכדאי לנקוט מראש לפני מפגש חילופי זוגות הוא לבחור מילת ביטחון, מילה שברגע שאחד מכם אומר אותה המשמעות היא שאתם מעוניינים להפסיק את מה שאתם עושים וללכת. שלא טוב לכם בסיטואציה ואתם רוצים לצאת ממנה. אל תבחרו במילה כמו 'לא' כי זו מילה שמשתמשים בה כל הזמן, לפעמים גם כחלק ממשחק מקדים. בחרו מילה שאין לה שום קשר לסיטואציה כך שיהיה ברור לשניכם מה המשמעות שלה כשהיא נאמרת.חזרה למגזין
Loading