חילופי זוגות

חילופי זוגות הפכו לתופעה של ממש בשנים האחרונות. קהילת חילופי זוגות בישראל הולכת וגדלה מדי שנה, כאשר יותר ויותר זוגות של סווינגרס מצטרפים לפעילות הענפה של הקהילה.

זוגות סווינגרס כבר לא מתביישים היום לצאת ולחפש חילופי זוגות במסיבות במועדונים, במסיבות פרטיות וכמובן דרך אתר הכרויות לסווינגרס.

אם בעבר זוגות ניסו לתבל את חיי המין שלהם יותר באמצעות פתרונות פנימיים בתוך מערכת היחסים, היום יותר ויותר אנשים פתוחים להתנסות של חילופי זוגות והכנסת שותפים נוספים למיטה כדי להכניס תשוקה חדשה וסוערת לתוך הקשר הזוגי.

בדרך כלל כאשר אנשים מתקשים לנהל מערכת יחסים מונוגמית זה בגלל הפן המיני. אנשים רבים משתעממים עם השנים מקיום קשר אינטימי רק עם אדם אחד, גם ברמת הזוגיות מערכת היחסים עדין פורחת. חילופי זוגות הם פתרון מצוין עבור זוגות כאלו. זו הדרך היחידה בה ניתן לשמור על קשר פתוח, אבל גם על הנאמנות לבני הזוג. זו גם הסיבה שחשוב מאוד שחילופי זוגות יתקיימו אך ורק בהסכמה מלאה ורצון של שני בני הזוג. חילופי זוגות שרק צד אחד דוחף אליהם עלולים לגרום לבעיות קשות בקשר הזוגי, קנאה, חוסר בטחון ולהשיג תוצאות הפוכות מהרצוי.

 

אז איך מתחילים עם חילופי זוגות

 

הכניסה לעולם של חילופי זוגות צריכה להיעשות בהדרגה בדרך כלל. בשלב הראשון כדאי כמובן קודם כל לדבר על הנושא, לבדוק את מידת העניין והמוכנות של שני הצדדים, לצפות בסרטים הקשורים לנושא, לקרוא חומר על חילופי זוגות ולהתחיל להיחשף לעולם החדש.

כאשר מחליטים להתחיל להתנסות בהחלפת זוגות, כדאי להתחיל דווקא במסיבות ולא במפגשים פרטיים.

כך ניתן לבדוק ולהתרשם גם מבלי לקחת חלק פעיל בהתחלה ולהרגיש את החוויה מקרוב. במסיבות חילופי זוגות בהן יש משתתפים רבים בהחלט מקובל להסתפק בצפייה בשלב הראשון וכך להיכנס יותר בהדרגה. לאחר מכן כדאי להתחיל כבר להתנסות בפועל. חילופי זוגות יכולים להתקיים בנוכחות ארבעת שני הזוג או בפיצול של זוג בכל חדר, תלוי בהעדפה של כל זוג. בדרך כלל זוגות מתחילים יעדיפו להתנסות ביחד ולא בנפרד. עם הזמן, בדרך כלל החשק גובר ובני הזוג רוצים לנסות דברים חדשים ולהיפגש עם עוד זוגות.

הסצנה של חילופי זוגות בישראל הולכת וגדלה וניתן למצוא היום אירועים רבים לחברי הקהילה. החל ממסיבות במועדונים, דרך מסיבות פרטיות וכלה במפגשים פרטיים של שני זוגות בבתיהם או בבתי מלון וצימרים. ברחבי העולם ישנן קהילות מפותחות אף יותר שמשקיעות גם בארגון נופשים מיוחדים לסווינגרס במקומות שונים. חופשות חילופי זוגות עוד לא פעילות בישראל, אך בהחלט ניתן להצטרף לנופשים מאורגנים של חברות בחו"ל אם רוצים.

 

אירועי חילופי זוגות

 

ההתפתחות של קהילת חילופי הזוגות בשנים האחרונות נובעת מהגישה הליברלית יותר שמאפיינת את העולם המערבי של ימינו. ישנה קבלה גדולה יותר של צורכי הפרט בכלל ושל העדפות מיניות בפרט. ביותר ויותר מקומות בעולם ניתן לראות פתיחות גדולה הרבה יותר כלפי העדפות מיניות שונות וגישה של חיה ותן לחיות. כל אחד יכול ללכת בעקבות תשוקותיו מבלי לתת דין וחשבון לחברה ולתוך הגישה הזו נכנסים סוגים שונים של יחסים אינטימיים שאנשים בוחרים לקיים. כך הופכים חילופי זוגות לתופעה לגיטימית ופופולרית יותר וקהילת הסווינגרס כולה גדלה בהתאם.

 

חילופי זוגות בזיגזוג

 

הדרך הטובה ביותר ללמוד על חילופי זוגות ולמצוא שותפים לחוויה היא באמצעות אתר הכרויות באינטרנט. לכן הקמנו את זיגזוג, האתר הותיק ביותר של קהילת חילופי הזוגות בארץ.החברות באתר מאפשרת לכם להישאר אנונימיים בשלבי ההכרות הראשונים ולבחור מתוך מאגר עצום של זוגות איכותיים ומדליקים.

באתר תוכלו למצוא תמונות גולשים, סרטונים,צ'אט אונליין, פורומים ובלוגים, מידע מעניין וחדשות חילופי זוגות שיכניסו אתכם למעמקי הקהילה. תוכלו ליהנות מהאתר כמובן גם דרך הסלולר באמצעות אתר המובייל שלנו.מוזמנות ומוזמנים!

Loading