חילופי זוגות - 5 עקרונות להצלחה

16-02-2017
חילופי זוגות - 5 עקרונות להצלחה

חילופי זוגות הם דרך מעולה להכניס קצת פלפל למערכת היחסים הזוגית או לגוון את חיי הסקס שלכם. יחד עם זאת, ההחלטה להפוך לזוג סווינגרס היא לא פשוטה, וחייבת להיעשות רק אחרי מחשבה מעמיקה והסכמה הדדית של בני הזוג, זאת אם אכן רוצים שחוויית חילופי הזוגות תהיה נעימה וכייפית, ולא משהו טראומטי שעלול להזיק למערכת היחסים ולערער אותה.

 

ניסחנו כאן כמה עקרונות בסיסיים אשר לדעתנו רצוי שכל זוג יאמץ עם הכניסה לעולם חילופי הזוגות, זאת כדי להבטיח שחווית חילופי הזוגות תהיה הכי מוצלחת שאפשר, ותביא להתנסויות נוספות.

 

עקרונות לחילופי זוגות מוצלחים

 

אטרקטיביות

כן, ידוע לנו שאטרקטיביות זה משהו סובייקטיבי. כל אחד נמשך למשהו אחר, ומה שסקסי בעיניי אחד לא בהכרח יהיה סקסי בעיניי אחר. אבל לא זו הכוונה שלנו. אנחנו מדברים על תחושת האטרקטיביות שלכם בעיני עצמכם. עד כמה את  מרגישה סקסית? את כמה אתה מרגיש שאתה מושך? אם אתם לא מרגישים שאתם אטרקטיביים מספיק, אם יש לכם חוסר בטחון לגבי המראה שלכם - אז זה גם מה שאתם משדרים לסביבה שלכם. חוסר הבטחון הזה ירחיק מכם סווינגרס אחרים ויקשה עליכם להצליח בתחום חילופי הזוגות. ברגע שתטפלו בנושאים האלו ותתחילו להרגיש טוב עם עצמכם,  יהיה לכם הרבה יותר קל לפגוש סווינגרס אחרים ולהפיק את המיטב מהחוויה.

 

זמינות

זה די פשוט - אם לא תהיו זמינים מספיק לחילופי זוגות - לא תצליחו בתחום חילופי הזוגות. אז קודם כל תתחילו בלפתוח כרטיס בזיגזוג ובלפנות לסווינגרס אחרים באתר. קבעו זמן משותף לגלישה באתר ובדיקה של כרטיסי סווינגרס אחרים. בהמשך הירשמו למסיבת חילופי זוגות (אפשר לבדוק גם בלוח אירועי חילופי הזוגות שלנו), או היכנסו לקבוצות או פורומים של חילופי זוגות באינטרנט וחפשו זוגות. בקיצור - היו אקטיביים ופנו לזה זמן.

 

תקשורת

בלי תקשורת טובה ביניכם - לא תצליחו להשיג חוויית חילופי זוגות מוצלחת. אם לא תהיו מסונכרנים זה עם זו ותדברו על החששות שלכם, על מה שמפריע לכם, על מה עושה לכם טוב ומה פחות, סביר להניח שלאחד מכם חילופי הזוגות תהיה חוויה מאכזבת ואפילו רעה. השקיעו בתקשורת הזוגית כדי להפיק את המיטב מחילופי הזוגות.

 

להרגיש בנוח עם סקס עם זרים

למען האמת, אף אחד לא באמת יכול לדעת איך הוא ירגיש עם זה שהפרטנר שלו מקיים יחסי מין עם מישהו אחר, עד אשר מנסים זאת באמת. לאחר חוויית חילופי הזוגות הראשונה שלכם חשוב שתדברו עם הפרטנר שלכם ותבדקו איך הוא חש ואיך החוויה עברה אצלו, כי לצפות בבן או בת הזוג שלך עם מישהו זר יכולה להיות חוויה מדהימה וסקסית לגמרי, או טראומטית מאוד, במיוחד לחדשים בתחום. חשוב להיות עם היד על הדופק לפני שמחליטים להמשיך הלאה למפגשי סווינגרס נוספים.

 

ביצועים

עקרון זה יותר רלוונטי לגברים. לא משנה עד כמה אתה חרמן או חושב שאתה תותח בין הסדינים, אתה אף פעם לא תדע איך תתפקד בסיטואציה של חילופי זוגות בפעם הראשונה, במיוחד אם יש זוגות נוספים בחדר ומישהו צופה בך בזמן האקט. זה כמובן יכול להשפיע על המפגש כולו, ואולי לא תרצו לעשות זאת שוב בגלל זה. כך שאם אתם רוצים להבטיח שמפגש חילופי הזוגות יהיה מוצלח - כדאי אולי לטפל בתחום הזה קודם. פתרון אפשרי אחד הוא לקחת ויאגרה לפני המפגש הראשון או השני, וברגע שתתחיל להרגיש יותר בטוח לגבי הביצועים שלך תוכל להמשיך גם בלי.חזרה למגזין
Loading