מיתוסים של חילופי זוגות

27-11-2017
מיתוסים של חילופי זוגות

להיכנס לעולם של חילופי זוגות זהו צעד שיכול להיות קצת מפחיד או מלחיץ. גם הזוגות הוותיקים יותר בסצנת הסווינגרס המקומית יודו שכשהם החלו להתנסות בעולם הסווינגרס וללכת למסיבות חילופי זוגות, היו להם חששות ותהיות. אם גם אתם שוקלים כזוג להצטרף לעולם הסווינגרס וללכת למסיבת חילופי זוגות, או אפילו רק להכיר פרטנרים דרך האתר - אולי גם אתם חשים לא בטוחים. כדי להוריד מעט את מפלס החרדות מהמפגש הסווינגרי הראשון שלכם, ריכזנו כאן כמה מיתוסים נפוצים ותפיסות מוטעות בנוגע לחילופי זוגות ומסיבות חילופי זוגות, והצבנו מולם את מה שקורה במציאות, כך שזה אולי יעזור לכם להרגיש יותר בנוח לקראת הצעד הבא.

 

חילופי זוגות - מיתוס מול מציאות

 

מיתוס: חילופי זוגות מיועדים עבור אנשים שמחפשים סקס בלבד

 

אמת: ברובם, סווינגרס מחפשים קודם כל חברות, רק אחר כך סקס. יש מגוון רחב של אנשים ששותפים לסגנון החיים הסווינגרי ולכל אחד מהם יש את הסיבות שלו ואת התפיסה שלו לגבי המשמעות של זה והמקום שאורח החיים הסווינגרי תופס בחייהם. באופן דומה, רק אתם תוכלו לקבוע מה תהיה המשמעות של חילופי זוגות או של אורח החיים הסווינגרי בחייכם.

 

מיתוס: במסיבות חילופי זוגות כולם חייבים להתפשט בכניסה

 

אמת: האמת היא שברוב המסיבות לחילופי זוגות וכן גם במועדוני סווינגרס, קוד הלבוש משתנה ונע בין אלגנטי לקז'ואל. יש מסיבות בהן הלבוש הוא אופציונלי, במסיבות אחרות הנשים מגיעות בלבוש מעט חושפני או בלנז'רי סקסי, יש מסיבות נושא בהן המשתתפים מתחפשים בהתאם לנושא המסיבה ובהרבה מקומות ניתן גם להסתובב עם חלוק או מגבת. לכל מועדון ולכל מסיבה קוד הלבשה מתואם מראש, ורצוי לברר מה נהוג לפני שמגיעים.

 

מיתוס: במסיבת חילופי זוגות הפעילות העיקרית היא אורגיה רבת משתתפים על כמה מזרנים על הרצפה

 

אמת: ברוב המועדונים המארחים מסיבות חילופי זוגות ישנו מגוון רחב של פעילויות בחלקים השונים של המועדון, למשל: רחבת ריקודים, ג'קוזי, בריכת שחיה, סנוקר, אולם לצפייה בסרטים אירוטיים, בר שתייה או מזנון, תחרויות ומשחקים וכמובן איזורים שקטים למפגשים אינטימיים. תמיד מומלץ לפני שמגיעים להתקשר ולברר מהן הפעילויות המתוכננות במסיבה.

 

מיתוס: במסיבות חילופי זוגות, סקס הוא חובה

 

האמת: במסיבות חילופי זוגות כל אחד מתנהל בקצב שלו ובהתאם להעדפות האישיות שלו. יש אנשים שיגיעו למסיבות חילופי זוגות כדי לצפות באחרים, יש כאלו שרוצים שיצפו בהם, חלק מעוניינים בחילופי זוגות עם זוגות אחרים או לצרף אליהם שותף או שותפה וכן הלאה. מרבית המועדונים המארחים מסיבות חילופי זוגות לא מאפשרים בכלל לקיים יחסי מין בשטח המועדון והסקס עצמו מתבצע מחוצה לו, בבתים פרטיים או בחדרי מלון, אלא אם כן מדובר במקום פרטי כמו וילה בה ידוע מראש שניתן לקיים יחסי מין במקום עצמו. בכל מקרה, אף פעם לא מצופה מכם לקיים יחסי מין מכל סוג שהוא ואיש לא יכפה זאת עליכם, זו הבחירה שלכם בלבד.חזרה למגזין
Loading