סוגי סווינגרס

27-11-2017
סוגי סווינגרס

מזל טוב, הצטרפתם בשעה טובה למועדון ההולך וגדל של סווינגרס, גברים ונשים, סינגלס או זוגות, שהחליטו לגוון בחיי המין שלהם ולפנות לדרך הרפתקנית יותר. אם זו הפעם הראשונה שלכם באתר של חילופי זוגות או במסיבת סווינגרס, קשה לפעמים לדעת מיהם המשתתפים, מה קודי ההתנהגות הנכונים או איך מוצאים זוג מתאים. כדאי לדעת שיש כל מיני סוגים של סווינגרס, עם מטרות שונות. בעולם הסווינגרס יש מגוון גדול של אנשים ולכל אחד ההעדפות שלו. כדאי לברר איזה סוג של סווינגרס אתם, כדי שבמפגשים ובאתרי ההכרויות תדעו למי לפנות ולסנן יותר טוב את מי שפונה אליכם ובכך להגיע למפגשים מיניים מוצלחים ביותר.

איזה סוג של סווינגרס אתם?

1. סווינגרס לייט או soft swingers - סווינגרס לייט הוא מושג רחב שמתייחס לזוגות סווינגרס שעושים הכל מלבד חדירה מלאה עם מישהו שהוא לא בן הזוג שלהם. soft swingers מוכנים לרקוד עם פרטנרים נוספים, להתחבק, להתלטף, לצרף אחרים ולעסוק במעשים מיניים מגוונים, כולל סקס אוראלי, ובנקודה מסויימת חוזרים לבן הזוג שלהם להמשך המפגש האינטימי. כמובן שתיאור זה של סווינגרס לייט הוא לא חקוק באבן, אלא מניפה רחבה שכוללת מנעד רחב של זוגות שמוכנים להתנסויות שונות, במסגרת איזורי הנוחות שלהם.

2. החלפה מלאה - סוג זה של סווינגרס כולל החלפת זוגות מלאה וכולל בתוכו גם את הסווינגרס לייט. זוגות אלו מוכנים להתנסות בהכל, כולל החלפה הדדית של בני/בנות הזוג ואפילו חדירה מלאה עם בני זוג אחרים. סווינגרס מלאים נוטים לזרום ולהתנסות בפעילויות שונות של חילופי זוגות, החל ממפגש אינטימי בבית פרטי, ארוחה וריקודים ועד אורגיות עם שלושים איש בבית מלון או מועדון.

3. רק בנות - נקרא גם girl on girl. הכוונה היא לזוגות שבעת המפגש ביניהם הפעילות המינית ממוקדת רק בנשים או שבנות הזוג הן הפוקוס העיקרי במפגש. הגברים יושבים בצד וצופים ומצטרפים אחר כך לסקס עם בנות הזוג שלהן. במסגרת זו המפגש יכול להוביל גם לחילופי זוגות או אורגיה, כל עוד הדבר מוסכם ונוח לשני הזוגות.

4. חדר אחד או חדרים נפרדים - ישנם זוגות סווינגרס שמוכנים לחילופי זוגות באותו החדר, עם בני/בנות הזוג המקבילים, או שמסכימים להתפצל לחדרים נפרדים. מרבית הזוגות מעדיפים לבחור באופציה של החלפה באותו חדר, הן בשל מידת ההנאה ההדדית מצפייה בבן הזוג מקיים יחסי מין עם גבר/אישה אחרים, והן לצורך תחושת הביטחון האישית. יש בני זוג שיסרבו לאחד המצבים ויש כאלו ששתי האופציות מתאימות להם, העיקר הוא לבחור במה שמקובל ומרגיש הכי נוח לבני הזוג.

מלבד הסיווגים האופיניים שפירטנו פה, יש עוד הרבה סוגים ותתי-סוגים של סווינגרס וקצרה היריעה מלמנות את כולם. כל אחד בוחר בדרך שהוא אוהב ומתנסה בחוויות חדשות ומסעירות בדרך בה הוא מרגיש הכי נינוח וחופשי.חזרה למגזין
Loading