חילופי זוגות- איך לשבור את הקרח

24-06-2021

אז החלטתם שאתם רוצים לפתוח את היחסים ולאפשר לזוג או אדם נוסף להצטרף. אמנם בהתחלה זה יכול להישמע מביך ומפחיד, אך אם תדעו כיצד לשבור את הקרח לפי שתתחילו חילופי זוגות, אנו יכולים להבטיח לכם הנאה רבה. בכתבה הבאה נציע כמה טיפים.

 הכירו במקום ניטרלי

אחרי שידברתם רבות באפקליקציה של החלפת זוגות והחלפתם פרטים, הגיע הזמן להיפגש. משתמשים רבים יעדיפו להיפגש בבית של אחד הזוגות, אך אנחנו מציעים להיפגש במקום ניטרלי כמו בית מלון או אפילו לשבת לקפה לפני שמתחילים. ככה תוכלו להרגיש בנוח, בלי הצורך להיות מארחים או אורחים טובים. בנוסף לכך, בגלל שמדובר במקום ניטרלי, יש פחות חשש ששכנים או אנשים מוכרים יגלו אתכם (במידה ואתם לא מעוניינים לספר לעולם שאתם סווינגרים), וכך תוכלו לשמור על הסודיות שלכם ושל בני זוגכם. 

גם בית קפה יכול להיות פתרון טוב לשבור את הקרח. תוכלו לשבת ולדבר מעט לפני (או אחרי) על מנת להרגיש יותר קרובים לזוג השני, וכדי שהאקט עצמו לא ירגיש מנוכר ומכני.

משחקי היכרות

הרבה פעמים אנו לא יודעים מי הם האנשים שיושבים מהצד השני של המסך, ולכן חשוב להכיר את הזוג לפני. אנו מציעים לעשות משחקי היכרות נחמדים, כדי לדעת מי הם האנשים שאיתם אתם עושים סווינג. אפשר לשאול על התחביבים של האנשים האחרים, כיצד הכירו ולמה החליטו להפוך לסווינגרים מלכתחילה. כמובן שאתם לא חייבים להשתמש בשמות האמיתיים שלכם, ותוכלו להמציא כינויים, אך חשוב לדעת לפחות מידע בסיסי על הזוג השני.

משחקים סקסיים

אחרי שנשבר מעט הקרח, אפשר להגיע לעיקר. אז מקום ללכת כל אחד לדרכו, אנו ממליצים לשחק משחקים סקסיים שילהיטו את האווירה. כך למשל, תוכלו לעשות אמת או חובה סקסי (גם דרך נהדרת להכיר את הזוג השני), הטלת קוביה סקסית או משחקי קלפים. ככה לא תעברו לאקט ישר בצורה מכנית, אלא תשעשעו עם הזוג השני לפני

אל תשכחו להינות

הדבר החשוב ביותר בסופו של דבר הוא להינות עם הזוג השני. אם יש לכם כימיה טובה, אין סיבה שלא תהנו איתם, ואולי אפילו תהפכו את הפגישות בינכם לקבועות. על מנת שבאמת תוכלו להינות, בדקו האם אתם מרגישים בנוח עם הזוג השני, האם הסיטואציה נעימה לכם או עדיין מפחידה. בסופו של דבר, עליכם להיות נאמנים לעצמכם ולמה שאתם מרגישים ורוצים מהפרטנים החדשים שלכם.

לסיכום, חילופי זוגות יכולים להיות מאוד מלחיצים למתחילים, אך גם לזוגות מנוסים. נסו לשבור את הקרח בכך שתיפגשו במקום ניטרלי, תעשו מאמץ להכיר את הזוג השני, ותשחקו משחקים סקסיים. תזכרו שאתם אלו שקובעים כיצד תתקיים הפגישה ותחליטו מה טוב בשבילכם!חזרה למגזין
Loading